close

Dnes je ten deň! Áno. Presne 04.03.2017 po niekoľko týždňových technických prípravách a niekoľkomesačných psychických prípravách 😀 som sa odhodlal začať blogovať. Konečne. Dovolím si ešte povedať zopár slov na úvod.  Vždy som bol nesmierne rád, ak som mohol ľudom  poradiť ohľadom cestovania. Aj pre to, je tento blog pre mňa takým  malým, splneným snom. Bližšie informácie o tom ako som sa ku tomu dostal, čo som a kto som :D, nájdete v sekcií O mne a tomto webe. Tak isto dám  do pozornosti ešte kontaktnú stránku, aby ste všetky Vaše pripomienky, názory, otázky či nadávky 😀 mohli smerovať na to správne miesto. A teraz už poďme k veci.

 

Čo môžte očakávať od tohto blogu…

 

Pokiaľ sa Vám nechcelo preklikávať na informačnú stránku o mne, krátke zhrnutie hodím aj sem. Za posledných, približne 5 rokov, som pocestoval zopár známych i menej známych destinácií. Na mojich cestách som následne nabral niekoľko skúseností, o ktoré by som sa tu s Vami veľmi rád podelil.

Blog som rozdelil do niekoľkých základných kategórií. V prvom rade, sú články rozdelené podľa svetadielov, aby ste si čo najjednoduchšie vyhľadali, či už som o danej lokalite písal, alebo nie. Ďalej tu nájdete kategóriu menom tipy a triky, kde sa budem snažiť vkladať všemožné informácie o tom, ako na Vašich cestách ušetriť. V neposlednej rade tam nájdete všemožné webové stránky pre cestovateľov, či iné vychytávky. V kategórií ubytovania zas objavíte mnohé hotelové zariadenia, ktoré ma dákym spôsobom očarili a rozhodol som sa im tu venovať svoje špeciálne miesto. Do sekcie mestský sprievodca, by som chcel umiestňovať články o  turistických veľkomestách, kde by som spomenul všetky rôzne body záujmu (pamiatky, parky, reštaurácie, múzeá…).  Priložil by som informácie o cenách, letiskovom transfery, rôzne prehľadné mapy a ďaľšie. Toľko ku kategóriám.

Čo by som chcel ešte spomenúť, je panel Akciových leteniek nachádzajúci sa v pravej časti tejto stránky. Je priamo synchronizovaný s webom Fly4free. Ten je naozaj výborný vyhľadávač akciových leteniek. Tým pádom aj pri čítaní článkov na mojom blogu, budete mať stále istotu, že Vám žiadna letenka neutečie. Určite sa tejto a mnoho iným stránkam budem venovať už čoskoro v ďalšom príspevku.  Toľko k úvodu asi všetko. Chcel by som Vás, vážení čitatelia, ešte poprosiť, ak Vás cestovanie aspoň trochu zaujíma, budem veľmi rád ak dáte tomuto webu šancu :).

 

Ak sa Vám tu bude páčiť, budem nesmierne vďačný, ak ma podporíte zdieľaním mojich článkov, rozprávaním sa o nich so svojimi známymi, like-om na facebooku, či followmi na mojom Instagrame. Chcem aby sa dostali k čo najviac ľudom. Ďakujem.

Sledujte Travellers aj na Facebooku.

 

 

 

 

 

Tags : informáciekategórieostatnézačiatok
Brunky

The author Brunky

Som normálny, pracujúci človek, ktorý sústreďuje všetok svoj voľný čas, snahu a peniaze na to, aby toho vo svojom živote dokázal stihnúť čo najviac. To znamená z veľkej časti hlavne cestovať, spoznávať nové miesta, krajiny, iné kultúry, ľudí a pamiatky. Aj vďaka tomu, som založil stránku Travellers.sk.

Komentuj