close
Tipy a triky

Ako nezmeškať kúpu akciovej letenky

Možno sa Vám to už niekedy stalo. Na niektorej zo stránok s akciovými letenkami nájdete skvelú ponuku, ako stvorenú pre Vás. Nerozmýšľate dlho a ihneď sa rozhodnete pre kúpu, lebo viete, že takéto ceny dlho nevydržia a väčšinou sa ihneď vypredajú. Kliknete na tlačidlo zakúpiť, čakáte kým Vás web presmeruje, naskočí stránka a všetky lacné lety sú už aj tak preč. Niekto Vás proste opäť predbehol. Ak by Vás zaujímalo, ako tomu predísť, tak pokračujte v čítaní ďalej.

Existuje totižto možnosť, nadstaviť si do telefónu jednoduchú notifikáciu, ktorá Vám príde ihneď potom, ako sa na internete zjaví nejaká nová, akciová letenka. Nebudete na to potrebovať nič iné, ako nainštalovať si do mobilu jednu aplikáciu. Tá bude následne čerpať dáta z webu Fly4Free, ktorý som spoločne s ďalšími  podobnými stránkami už dopodrobna rozobral tu.

Ja osobne som bol zvyknutý, prebehnúť tieto weby niekoľko krát v práci pri čaji a to bolo zhruba za jeden deň všetko. Viac som im pozornosť nevenoval. Avšak akcie alebo rôzne error-fare ceny, môžu vyskočiť kedykoľvek. Nebudú čakať na ideálny čas, keď budete sedieť doma za počítačom. S danou appkou Vám to ale už môže byť jedno. Jednoducho Vám vždy zazvoní notifikácia a budete mať istotu, že Vám už nikdy nič neutečie.

PushApp

Taký je jej názov. Stiahnete si ju rovnako na Android ako aj na iOS. Ako ju ale nadstaviť na správne fungovanie? To je naozaj veľmi jednoduché.

Ihneď po spustení Vás privíta nasledovná obrazovka:

pushapp

Následne, do vyhľadávacieho panelu v hornej časti displeja napíšete: Fly4free.com. Správna stránka by Vám ale mala naskočiť už pri napísaní slovíčka fly.

pushapp

Ďalej už iba stačí prepísať #all na #europe, aby sa Vám signalizovali iba ponuky s odletmi z Európy. Tlačidlom Subscribe všetko potvrdíte a máte hotovo.

V položke settings, nájdete už iba výber zopár rôznych zvukov pre dané notifikácie. Iba pripomínam, aby ste nezabudli na zapnutie upozornení vo Vašom mobilnom telefóne, to môže totižto ovplyvniť správnu funkčnosť aplikácie.

Dúfam, že aspoň niektorým z Vás pomohol tento malý, cestovateľský hack. Nezabudnite sa ešte do komentárov pochváliť, akú najlacnejšiu akciovú, alebo error-fare letenku ste kedy ulovili. Veľmi rád si to prečítam.


 

Pokiaľ sa Vám článok páčil, budem neskutočne rád za každú podporu, vo forme zdieľania alebo lajku. Bol by som totižto rád, ak by sa tento blog dostal ku čo najviacej ľudom. Ak by ste chceli hocičo doplniť, či poopraviť, o niečom sa viac informovať, neváhajte využiť komentáre, alebo kontaktný formulár.

Sledujte Travellers aj na Facebooku.

Tešte sa na ďalšie články 🙂

Tags : akcieletenkyvyhľadávače
Brunky

The author Brunky

Som normálny, pracujúci človek, ktorý sústreďuje všetok svoj voľný čas, snahu a peniaze na to, aby toho vo svojom živote dokázal stihnúť čo najviac. To znamená z veľkej časti hlavne cestovať, spoznávať nové miesta, krajiny, iné kultúry, ľudí a pamiatky. Aj vďaka tomu, som založil stránku Travellers.sk.

Komentuj